1

طلا پیش از اعلام نرخ بهره در یک ناحیه مشخص در حال نوسان است

ارسال توسط : احسان سماواتیان 19 روز پیش منتشر شده است

  • قیمت طلا در حال عقب نشینی است و در یک بازه 4$ در حال نوسان است.سرمایه گذاران منتظر اعلام شدن سیاست های مالی فدرال رزرو هستند
  • شاخص های اقتصتادی آمریکا به آرامی حرکت می کنند و این احتمال وجود دارد که نرخ بهره امریکا تا 1% هم افزایش پیدا کند.
  • شاخص S&p 500 هم ریزش چند روز گذشته خودش را جبران کرد و ممکن است دوباره در حالت ریسک پذیری قرار بگیرد

موقعیت های حرکتی طلا کاملا مشخص شده و خریداران و فروشندگان به سطوح کلیدی این فلز گرانبها احترام می گذارند. امروز فدرال رزرو تصمیماتش در مورد سیاست های مالی را اعلام خواهد کرد و باید ببینیم که پس از آن ایا طلا از بازه 1716$ تا 1720$ خارج می شود یا خیر.از طرف دیگر اصلاح شاخص دلار هم کند شده و به نظر می رسد که دلار آماده قوی تر شدن است. از طرف دیگر شاخص S&P در حال ضعیف شدن است.

تحلیل تکنیکال طلا

در نمودار ساعتی، قیمت طلا در یک مثلث نزولی در حال حرکت است. خط روند نزولی باعث شده تا میزان نوسانات کاهاش پیدا کند. این خط روند نزولی از قله 22 جولای در 1739$ کشیده شده است.در کنار این موضوع ما شاهد یک خط افقی هستیم که نقش سطح حمایت را بازی می کند و در کف 1712$ کشیده شده است. قیمت طلا در مقطع کنونی با میانگین متحرک نمایی 20 در 1718$ هم مسیر شده که نوید رنج شدن بازار را می دهد. از طرف دیگر اندیکاتور RSI با دوره 14 در بازه بین 40 تا 60 در حال نوسان است. این بدان معناست که فقط یک محرک فاندامنتال می تواند طلا را از این بازه خارج کند.

تحلیل تکنیکال طلا

 

6781 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین