مشاوره سرمایه گذاری در فارکس و بورس

خدمات ما در این زمینه، شامل بازه ی گسترده ای از خدمات مشاوره در امر سرمایه گذاری در بازارهای مالی است. ما به کارگزاری های بزرگ برای سرمایه گذاری های کلان هم مشاوره می دهیم. زمانی که مشاوره شروع می شود، مشاوره ما به صورت ساعت مفید حساب می شود. به همین منظور سوال های مربوط به مشاوره قبل از شروع ساعت مشاوره پرسیده شده و برای ما فرستاده می شود. جواب سوالات شما آماده شده و در ساعت مشاوره به گپ و گفت وگو و پاسخ دهی به سوال می گذرد. این مشاوره فقط مخصوص معامله گران حرفه ای نیست و شما با هر سطح دانشی می توانید اطلاعات کامل راجع  به موضوع مورد سوال را از ما دریافت کنید. این خدمات شامل دسته های مختلفی می شود که برای شما به تشریح توضیح خواهیم داد.

بررسی معاملات شما

این سطح از مشاوره با بررسی تک تک معاملات شما شروع می شود. همه ی معاملات شما با توجه به استراتژی که استفاده کردید مورد بررسی قرار می گیرد تا حتی کوچکترین اشتباه شما مورد بررسی قرار گرفته و توسط شما نکته برداری شود. بعد از این جلسات، شما متوجه تفاوت عمده ای در نحوه معاملات خود می شوید و با تکرار نکردن اشتباهات گذشته نسبت سود به ضرر شما به صورت ملموسی افزایش پیدا خواهد کرد. این جلسات به نوعی اصلاحات در روش معاملاتی شما است. در این نوع جلسات روی شیوه معامله کردن شما کار می شود و شامل آموزش استراتژی جدید نمی باشد.

مشاوره در سرمایه گذاری های آینده شما

در این جلسات بیشتر توجه روی سرمایه گذاری های احتمالی شما در آینده است. شما می خواهید در بازارهای مالی سرمایه گذاری کنید. در این جلسات سهم های بازار سهام یا ارزهای بازار بورس که مورد نظر شما هستند در کنار شما مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرند و درصد موفقیت معاملات شما روی این سهم ها توسط تیم کارشناسی ما پیش بینی می شود. ما فقط ابزار معاملاتی که مورد نظر شما هستند را مورد بررسی قرار می دهیم و در کنار شما تحلیل هایی را روی این ابزار انجام می دهیم. در این جلسات پیشنهادهایی به شما داده می شود و این شما هستید که باید تصمیم گیری خود را انجام دهید.

ورود به بازار بورس و بورس بین المللی

نحوه ورود شما به بازار بورس و بورس بین المللی به صورت کامل برای شما توضیح داده می شود. نحوه ورود و کار کردن با حسابهای مختلف را به صورت کامل در این جلسات توضیح می دهیم و پیشنهادهایی به شما در این زمینه داده می شود و تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستید. در این جلسات اطلاعات کامل کارشناسان ما در زمینه بازارهای مالی با شما به اشتراک گذاشته خواهد شد.

پیدا کردن بهترین استراتژی معاملاتی برای شما

یکی از مهمترین قسمت های مشاوره ما پیدا کردن بهترین استراتژی معاملاتی برای شماست. معامله گران هر چقدر حرفه ای باشند، نیاز دارند بدانند که با توجه به شخصیت، سرمایه و زمانی که در اختیار دارند چه استراتژی ای برای آن ها مناسب تر است از چه تایم فریم یا بازه زمانی باید برای تحلیل های خود استفاده کنند، در چه روزهایی از هفته معامله کنند و چه روزهایی نیاز به معامله ندارند. مهمترین قسمت مشاوره ما همین دسته آخر است. هیچ تفاوتی نمی کند که شما معامله گر مبتدی هستید یا معامله گر حرفه ای، شما نیاز دارید بدانید که با توجه به منابعی که در اختیار دارید، کدام استراتژی جوابگوی شماست. با پیدا کردن این استراتژی و پیاده سازی صحیح آن، شما نسبت سود به ضرر خود را بالا تر می برید و امکان موفقیت شما در بازارهای مالی به صورت قابل ملاحظه ای افزایش پیدا می کند.

برای استفاده از محصولات مشاوره سرمایه گذاری گروه بورسا، پس از نهایی شدن خرید محصول به چت زنده سایت مراجعه کنید تا زمان مورد نظر برای شما رزرو شود.

 

Captcha