1

آیا سطح 1859$ جلوی روند صعودی انس طلا را خواهد گرفت؟

ارسال توسط : احسان سماواتیان 33 روز پیش منتشر شده است

  • رالی یک هفته ای قیمت طلا به بالاترین سطح خودش در نزدیکی قیمت 1850$ رسیده است
  • آمار های مثبت خزانه داری آمریکا جلوی رشد بیشتر طلا را گرفته است و این در حالی است که از دید تحلیل سنتیمنت، روند حرکتی طلا مثبت ارزیابی می شود
  • در صورت تثبیت قیمت طلا در بالای سطح 1859$ می توانیم بگوییم که طلا در فاز بازیابی قیمت های خودش شانس زیادی خواهد داشت

قیمت طلا در حال حرکت با پای راست خودش است و به بازیابی قیمت هفته گذشته خود ادامه می دهد و شور و اشتیاق زیادی در ادامه این حرکت وجود دارد. این در حالی است که ما شاهد رسیدن قیمت شاخص دلار به سطوح عرضه هستیم. دلار در حال اصلاح به سر می برد و به همین خاطر ما شاهد آغاز حرکت طلا به سمت 1850$ بودیم. به نظر می رسد که رابطه معکوس بین قیمت دلار و طلا بازگشته و به همین خاطر هم امکان ایجاد سقف های قیمت بسیار محکم وجود دارد. در چهارشنبه این هفته ما جلسه فدرال رزرو را داریم که می توانید در ارزش گذاری دلار بسیار موثر باشد.

سطح کلیدی طلا که باید مواظبش باشیم

اندیکاتور نمایشگر سطوح کلیدی طلا نشان می دهد که ما در فاز بازیابی قیمت این فلز زرد قرار گرفته ایم و برای ادامه حرکت صعودی نیاز به شکست سطح کلیدی 1859$ وجود دارد. در صورت تثبیت قیمت طلا در بالای سطح نامبرده، هدف بعدی در نزدیکی 1870$ خواهد بود. پس از این سطح باید منتظر ناحیه نزدیک به 1872$ باشیم که انتظار طلا را می کشد. اما در جهت حرکت نزولی ما سطح 61.8% فیبوناچی و میانگین متحرک ساده 200 روزه را در نزدیکی 1838$ داریم که حرکت های نزولی را محدود می کند.

تحلیل طلا

 

6284 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین