1

رمزارز ماتیک در حال از دست دادن سرمایه گذارانش است

ارسال توسط : احسان سماواتیان در 1401/1/31 منتشر شده است

رمزارز ماتیک تمام رشدی که در ماه های قبل داشت را از بین برده و حالا دیگر گزینه جذابی برای سرمایه گذاران نیست. بسیاری از افراد بر این باورند که ماتیک می تواند علاوه بر سرمایه گذاران، بازار بزرگ NFT اش را هم از دست بدهد. از طرف دیگر شرکت فلوید اعلام کرد که به زودی بواسطه شبکه بلاک چین ماتیک که پولیگون است می خواهد یک صرافی غیر متمرکز روانه بازار کند.

 

تحلیل تکنیکال رمز ارز ماتیک

در زمانی که این تحلیل نوشته می شود رمز ارز ماتیک در زیر محدوده  1.5$ در حال رِنج زدن است. این رمز ارز در 24 ساعت گذشته 3% ریزش معادل 0.3$ را تجربه کرده است. پایین ترین قیمت این رمز ارز در این بازه زمانی نامبرده 1.40$ و بالاترین قیمت آن 1.45$ هستند که خودشان به ترتیب یک سطح حمایت و مقاومت قوی برای رمز ارز ماتیک محسوب می شوند و در صورت شکست انتظار ریزش و جهش قیمت وجود دارد. مجموع معاملات روی این رمز ارز در 24 ساعته گذشته با 6% ریزش به 674 میلیون دلار رسیده است.

تحلیل ماتیک

رمزارز ماتیک در حال رنج زدن در بازه قیمتی بین 1.24$ تا 1.69$ است و این در حالی است که از 24 فوریه تا 2 مارس یک رالی 36% را تجربه کرده بود. حرکت هایی که رمزارز ماتیک از 2 مارس تا به الان داشته تمام این رشد را قورت داده است و به نظر می رسد که مسیر حرکت صعودی برای این رمزارز نا هموار است. در جهت حرکت نزولی ما باید منتظر سطح 1.33$ باشیم که به عنوان یک سطح حمایت، از ریزش بیشتر ماتیک جلوگیری کند. در صورتی که این سطح نتواند به درستی کارش را انجام دهد ماتیک می تواند ریزش های بیشتری را تحمل کند. از جهتی در مسیر حرکت صعودی، سطح 1.69$ باید از پیش روی برداشته شود و در این صورت می توانیم امید داشته باشیم که ماتیک می تواند به بالای 2$ هم باز گردد.

6043 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین