1

پیش از اعلام شاخص خرده فروشی USDJPY در نزدیکی 115 نوسان دارد

ارسال توسط : آرمان امیراحمدی در 1400/11/27 منتشر شده است

عملکرد جفت ارز USDJPY  در ساعات اخیر

جفت ارز USDJPY با یک لحن بسیار آرام در جهت صعودی در حال حرکت بوده و در نزدیکی های نرخ 115.70 در حال نوسان است. در دو روز گذشته روند صعودی این جفت ارز حفظ شده و این اتفاق پس از رسیدن قیمت این جفت ارز به 115.00 آغاز شد. ضعیف شدن شاخص دلار در ساعت گذشته، سرعت حرکت صعودی را کم کرده و باید ببینیم که تا چه زمانی ادامه خواهد یافت

تحلیل فاندامنتال و بررسی اخبار جفت ارز USDJPY

امروز روز مهمی برای دلار آمریکا محسوب می شود. از ساعت 5 بعد از ظهر شاخص خرده فروش اعلام می شود و سپس آمار قیمت واردات این کشور و میزان تولیدات صنعتی اش مورد ببرسی قرار می گیرد. این پایان راه نیست و موجودی نفت خام و جلسه مهم FOMC می توانند در تعیین جهت این جفت ارز در میان مدت نشانه های خوبی را به ما بدهند.

 

تحلیل تکنیکال جفت ارز USDJPY

همانطور که در نمودار 1 ساعته جفت ارز دلار به ین ژاپن مشاهده می کنید این جفت ارز در بالای خط روند صعودی در حال حرکت است و شکستی در این خط ظاهر نشده است. حرکت صعودی این جفت ارز قبل از رسیدن به 116.00 محدود شده و فشار زیادی برای ادامه یافتن این حرکت صعودی نیست. در ریزش اخیر بازار این جفت ارز تا نزدیکی های سطح فیبوناچی 50% در قیمت 115.00 پایین آمد. کندل هایی که در نمودار هستند بیشتر شبیه به کندل بازار رنج هستند و باید برای شروع دوباره روند صعودی آماده باشیم. در صورت ریزش این جفت ارز اولین سطح حمایت در نزدیکی میانگین متحرک 200 ساعته در قیمت 115.500 وجود دارد و پس از آن 115.250 جلوی ریزش بیشتر را خواهد گرفت.

جفت ارز USDJPY

  • بالاترین قیمت روز قبل  115.88
  • پایین ترین قیمت روز قبل    115.26

 

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

5496 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین