1

جفت ارز EURUSD در تلاش است تا بالای به سطح مقاومت 1.460 برسد

ارسال توسط : بردیا یوسفی در 1400/10/24 منتشر شده است

رشد یورو در برابر دلار آمریکا

جفت ارز EUR/USD در حال حاضر در تلاش است تا بالاتر از سطح مقاومت در 1.1460 قرار گیرد در حالی که ارزش دلار آمریکا در برابر دیگر ارزها تحت فشار قابل توجهی می‌باشد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید

 شاخص دلار آمریکا سطح حمایت را روی 94.75 آزمایش می کند.  در صورت موفقیت آمیز بودن این آزمون، شاخص دلار آمریکا به سمت سطح حمایت بعدی در 94.50 حرکت خواهد کرد که برای جفت ارز EUR/USD صعودی خواهد بود.  لازم به ذکر است که RSI برای شاخص دلار آمریکا در محدوده متوسط   باقی می‌ماند، بنابراین در صورت ظهور کاتالیزورهای مناسب، فضای کافی برای افزایش حرکت نزولی وجود دارد.

امروز، معامله گران بازار ارز روی داده های اقتصادی از سوی تحلیل‌گران آمریکایی تمرکز خواهند کرد که انتظار دارند خرده فروشی در ماه دسامبر پس از رشد 0.3% در ماه نوامبر، بر اساس ماه به ماه تغییری نداشته باشد.  بر اساس سال به سال، انتظار می رود فروش خرده فروشی 17٪ افزایش یابد.

 معامله گران همچنین نگاهی به گزارش های تولید صنعتی و تولید تولید خواهند انداخت.  تحلیل‌گران پیش بینی می کنند که تولید صنعتی در ماه دسامبر 0.3% نسبت به ماه قبل افزایش یافته است.  پیش‌بینی می‌شود تولید صنعتی نسبت به سال گذشته 5.4% رشد کند.  انتظار می رود تولیدات تولیدی نسبت به مدت مشابه سال قبل 4.7% افزایش یابد.

تحلیل تکنیکال 

جفت ارز EUR/USD در حال حاضر سطح مقاومت 1.1460 را آزمایش می کند.  در صورتی که جفت ارز EUR/USD بتواند بالاتر از این سطح قرار گیرد، به سمت سطح مقاومت بعدی که در 1.1490 قرار دارد حرکت می کند.  RSI در قلمرو متوسط   باقی می ماند و در صورت ظهور کاتالیزورهای مناسب، فضای کافی برای به دست آوردن شتاب صعودی وجود دارد.

تحلیل جفت ارز EURUSD

 حرکت به بالای سطح مقاومت در 1.1490 راه را برای آزمون سطح مقاومت بعدی در 1.1525 باز می کند.  در صورتی که جفت ارز EUR/USD بالاتر از این سطح باشد، به سمت سطح مقاومت بعدی در 1.1550 حرکت می کند.

 در سمت سطح حمایت، حرکت به زیر سطح 1.1460، جفت ارز EUR/USD را به سمت سطح حمایت در 1.1420 سوق می دهد.  در صورتی که جفت ارز EUR/USD بتواند به زیر این سطح برسد، به سمت سطح حمایت بعدی که در 1.1390   قرار دارد، حرکت می کند.

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

5108 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین