1

یکی از وال های بزرگ اتریوم، معادل 3.9$ میلیون شیبااینو خرید

ارسال توسط : احسان سماواتیان 9 روز پیش منتشر شده است

وقتی وال ها در بازار ارز دیجیتال تحرکات زیادی داشته باشند به صورت کامل مشخص می شود. اصلا همین شفاف بودن تراکنش ها باعث شده تا همه چیز به درستی پیش چشم همگان قرار گیرد. یکی از بزرگترین وال های رمزارز اتریوم در اقدامی جالب معادل 3.7 میلیون دلار شیبااینو خریداری کرد.دلیل این اتفاق هم خبر بزرگی بود که در مورد لیست شدن رمزارز شیبااینو در صرافی رابین هود پخش شده بود.برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال این ارز دیجیتال، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید و برای دنبال کردن قیمت ارزهای دیجیتال به صفحه قیمت رمز ارز مراجعه کنید.

 

تحلیل تکنیکال رمز ارز شیبااینو

در زمانی که این تحلیل نوشته می شود رمز ارز شیبااینو در زیر محدوده  0.000033$ در حال رِنج زدن است. این رمز ارز در 24 ساعت گذشته 1.3% رشد معادل 0.0000004152$ را تجربه کرده است. پایین ترین قیمت این رمز ارز در این بازه زمانی نامبرده 0.0000293$ و بالاترین قیمت آن 0.0000324$ هستند که خودشان به ترتیب یک سطح حمایت و مقاومت قوی برای رمز ارز شیبااینو محسوب می شوند و در صورت شکست انتظار ریزش و جهش قیمت وجود دارد. میزان گردش سرمایه روی این رمز ارز در 24 ساعت گذشته با 7% ریزش به 1.6 میلیارد دلار رسیده که آماری ناامید کننده محسوب می شود.

تحلیل رمزارز شیبااینو

اگر به نمودار 1 ساعته رمز ارز شیبااینو نگاه بیندازید متوجه بلاتکلیفی این رمز ارز می شوید. در چند روز خرید بسیار سنگینی روی این رمز ارز انجام شد و ما شاهد رشد ناگهانی این رمزارز بوده ایم. برای شروع و جان گرفتن روند صعودی باید خط روند و سطح 50% فیبوناچی در نزدیکی های 0.00003217 از پیش روی برداشته شده تا بتوانیم با خیال راحت وارد بازار شویم.

ورود به بازار ارز دیجیتال می تواند از طریق کارگزاری های جهانی فارکس هم اتفاق بیفتد که سرمایه شما را در هنگام معامله تا 1000 برابر بالا می برند. شما برای ثبت نام فارکس خود، فقط چند دقیقه وقت خواهید گذاشت و واریز و برداشت هم به صورت ریالی خواهد بود. پیش از سرمایه گذاری و ورود به بازار، حتما باید آموزش ارز دیجیتال خود را کامل کرده و همزمان می توانید از قسمت تحلیل ارز دیجیتال هم به صورت روازنه استفاده کنید.

ورود به فارکس

5104 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین