1

جفت ارز AUDUSD با 0.13% افزایش، در سطح 0.7185 معامله می شود

ارسال توسط : بردیا یوسفی در 1400/10/21 منتشر شده است

جفت ارز AUD/USD با افزایش 0.13% در روز، اکنون در سطح 0.7185 معامله می‌شود، زیرا داده های ترکیبی به خوش بینی بازار برای به چالش کشیدن معاملات کمک می کند.

تحلیل فاندامنتال

 خرده‌فروشی استرالیا از 3.9% و 4.9% قبل از 7.3% افزایش یافت، در حالی که تراز تجاری به 9423 میلیون در مقابل 10600 میلیون پیش‌بینی‌شده و 11220 میلیون بازخوانی قبلی کاهش یافت.  جزئیات نشان می دهد که صادرات و واردات هر دو از -3.0٪ به ترتیب قبل برای هر یک به 2.0٪ و 6.0٪ به ترتیب افزایش یافته است. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید

تحلیل جفت ارز AUDUSD

 به غیر از داده ها، خوش بینی محتاطانه بازار نیز می تواند به عنوان یک کاتالیزور اضافی برای جفت ارز AUD/USD عمل کنید. اظهارا جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، می تواند به عنوان یک لطف بزرگ برای خلق و خوی ریسک در بازار در نظر گرفته شود.  رئیس فدرال رزرو گفت: «اقتصاد با سریع‌ترین نرخ در سال‌های اخیر رشد می‌کند و بازار کار قوی است» تا از قول خود برای جلوگیری از ریشه‌کردن تورم بالاتر حمایت کند.

 شایان ذکر است که انتظارات تورمی در ایالات متحده، مطابق با اعداد نرخ تورم سرپایی 10 ساله از سوی بانک فدرال رزرو سنت لوئیس (FRED)، فروشندگان را پیش از داده‌های شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) ایالات متحده برای دسامبر به چالش می‌کشد.

 در میان این روندها، معاملات آتی سهام ایالات متحده افزایش ملایمی را نشان می دهد در حالی که بازدهی خزانه داری 10 ساله ایالات متحده عقب نشینی روز قبل را از بالای سالانه افزایش می دهد و حداکثر 2.3 واحد (bps) نزدیک به 1.757٪ کاهش می یابد.

 با نگاه به آینده، معامله گران جفت ارز AUD/USD چشم خود را به شهادت پاول رئیس فدرال رزرو برای اطلاعات بیشتر در مورد افزایش نرخ بهره خواهند برد، که به نوبه خود می تواند بر قیمت های استرالیا تأثیر بگذارد.  با این حال، واکنش بازار، از طریق بازده و سهام، مهم است که برای موقعیت یابی باید مراقب باشید.

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

5062 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین