1

جفت ارز AUD/USD آخرین بار در نزدیکی سطح 0.7200s مشاهده شد

ارسال توسط : بردیا یوسفی در 1400/10/13 منتشر شده است

جفت ارز AUD/USD در اوایل بازار معاملاتی اروپا روند خود را برا حفظ کرد و آخرین بار  فقط چند پیپ بالاتر از پایین ترین سطح روزانه، در نزدیکی سطح 0.7200s معامله می‌شد.

تحلیل تکنیکال

 دلار آمریکا در اولین روز معاملاتی سال جدید بازگشت قوی‌ای داشت و بخش عمده ای از کاهش روز جمعه را به پایین ترین سطح از 30 نوامبر معکوس کرد.  با این حال، احساسات صعودی در بازارهای مالی حمایت خود رو از دلار استرالیا گسترش داد و به محدود کردن ضررهای عمیق تر برای جفت ارز AUDUSD کمک کرد.  برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید

تحلیل تکنیکال

 علیرغم افزایش مداوم موارد جدید نبتلا به COVID-19، سرمایه‌گذاران نسبت به نشانه‌هایی خوش‌بین هستند که نوع Omicron ممکن است کمتر از حد انتظار خطرناک باشد و بعید است که بهبود اقتصادی را از مسیر خارج کند.  این امر از لحن عموماً مثبت در بازارهای سهام مشهود بود، که به عنوان یک مانع برای دلار آمریکا عمل کرد. 

به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران تمایلی به انجام معاملات تهاجمی ندارند، بلکه ترجیح می‌دهند منتظر یک کاتالیزور جدید از داده‌های کلان مهم ایالات متحده باشند که در آغاز ماه جدید برنامه‌ریزی شده است.  گزارش اقتصادی این هفته از ایالات متحده، شاخص‌های PMI ، ISM و ADP  را شامل می‌شود. .  با این حال، تمرکز بر روی گزارش مشاغل ماهانه ایالات متحده (NFP) در روز جمعه باقی خواهد ماند.

 این به نوبه خود باعث می‌شود قبل از تایید اینکه جفت ارز AUD/USD در کوتاه‌مدت بالاتر رفته است، منتظر یک فروش قوی باشید.  با این اوصاف، خریداران احتمالا منتظر قدرت پایداری فراتر از سطح 80-0.7275 هستند و سپس برای افزایش جهش اخیر از سطح کلیدی 0.7000 که در دسامبر لمس شد، قرار خواهند گرفت.

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

4967 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین