1

تحلیل اثریوم: روند صعودی بزودی از سر گرفته می شود

ارسال توسط : احسان سماواتیان در 1400/9/8 منتشر شده است

تلاش ها برای به سرانجام رساندن لایه دوم اثریوم ادامه دارد و همه می دانند که پس از تکمیل شدن این پروژه، رقابت با اثریوم بسیار سخت خواهد بود. دلیل اصلی آن هم این است که میزان تراکنش ها در شبکه بلاک چین اثریوم بالا خواهد رفت و همه برای جابجایی ارزهای دیجیتال در شبکه بلاک چین اثریوم با قیمت پایین تر آماده خواهند بود. البته اثریوم باید زودتر این پروژه را به سرانجام برساند چرا که سولانا بسیار رقابت را سخت کرده است..برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال این ارز دیجیتال، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید و برای دنبال کردن قیمت ارزهای دیجیتال به صفحه قیمت رمز ارز مراجعه کنید.

 

تحلیل تکنیکال رمز ارز اثریوم

در زمانی که این تحلیل نوشته می شود رمز ارز اثریوم در زیر محدوده  4500$ در حال رِنج زدن است. این رمز ارز در 24 ساعت گذشته 7.26% رشد معادل 296$ را تجربه کرده است. پایین ترین قیمت این رمز ارز در این بازه زمانی نامبرده 3989$ و بالاترین قیمت آن 4370$ هستند که خودشان به ترتیب یک سطح حمایت و مقاومت قوی برای رمز ارز اثریوم محسوب می شوند و در صورت شکست انتظار ریزش و جهش قیمت وجود دارد. مجموع معاملات روی این رمز ارز در 24 ساعته گذشته با 5% رشد به 17 میلیارد دلار رسیده است

تحلیل رمز ارز اثریوم

همانطور که در نمودار 1 ساعته رمز ارز اثریوم مشاهده می کنید روند صعودی این رمز ارز در مقاطعی متوقف شده و حالا در حال ادامه یافتن است. حرکت صعودی رمز ارز اثریوم دچار اصلاح شد و این رمز ارز تا ناحیه 23.6% ریزش داشت. حالا روند صعودی دوباره آغاز شده و همه منتظر رشد قیمت اثریوم هستند. روند صغودی اثریوم پز از تثبیت در بالای 4500$ آغاز خواهد شد.

ورود به بازار ارز  دیجیتال می تواند از طریق کارگزاری های جهانی فارکس هم اتفاق بیفتد که سرمایه شما را در هنگام معامله تا 1000 برابر بالا می برند. شما برای ثبت نام فارکس خود، فقط چند دقیقه وقت خواهید گذاشت و واریز و برداشت هم به صورت ریالی خواهد بود. پیش از سرمایه گذاری و ورود به بازار، حتما باید آموزش ارز دیجیتال خود را کامل کرده و همزمان می توانید از قسمت تحلیل ارز دیجیتال هم به صورت روازنه استفاده کنید.

ورود به فارکس

3585 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین