1

جفت ارز EURGBP پس 20پیپ رشد، مجددا به سطح 0.8400 بازگشت

ارسال توسط : بردیا یوسفی 60 روز پیش منتشر شده است

جفت ارز یورو پوند در بازه زمانی اروپا 20 پیپ رشد داشت اما دوباره به زیر قیمت 0.8400 بازگشت

تحلیل تکنیکال

 این جفت ارز تلاش کرد تا در پیش‌روی اندکی که  در طول روز داشت، سرمایه گذاری کند، اما در عوض با عرضه جدیدی در نزدیکی منطقه 0.8415 مواجه شد و عقب نشینی روز قبل را از بالای سطح 0.8431 چند روزه افزایش داد و در عوض کاهش یافت. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

تحلیل جفت ارز EURGBP

 آخرین مرحله از سقوط ناگهانیهیچ کاتالیزور آشکاری نداشت، اما به دنبال اخباری مبنی بر امضای اولاف شولز، وزیر دارایی آلمان، قرارداد ائتلافی برای تصدی صدر اعظم بعدی را امضا کرد.

 در بخش داده های اقتصادی، سرفصل شاخص فضای کسب کار آلمان (IFO) در ماه نوامبر از سطح 97.7 به  96.5  سقوط کرد و در واقع پیش‌بینی و جمع بندی تحلیل‌گران برای این شاخص،  96.6 بود.  علاوه بر این، شاخص انتظارات - که نشان دهنده پیش بینی شرکت ها برای شش ماه آینده است - در طول ماه گزارش شده به رقم 94.2 کاهش یافت.  همچنین داده‌های منتشر شده نتوانستند خریداران یورو را تحت تأثیر قرار دهند یا از جفت ارز EUR/GBP حمایت کنند.

در همین حال، بن بست بر سر توافقات پس از برگزیت در ایرلند شمالی و حقوق ماهیگیری همچنان به عنوان یک مانع برای پوند انگلیس عمل می کند.  این به نوبه خود، معامله گران نزولی را از انجام معاملات هرگونه معامله بازداشت و باعث شد تا ضررهای عمیق تری بر جفت ارز EUR/GBP وارد شود.با این حال، ناتوانی این جفت ارز در به دست آوردن روند مثبت نشان می دهد که روند نزولی کوتاه مدت هنوز برای جفت ارز EURGBP ادامه خواهد داشت.

 

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

3552 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین