1

جفت ارز AUDUSD در میان کاهش دلار، روند مثبت به خود گرفت

ارسال توسط : بردیا یوسفی 40 روز پیش منتشر شده است

جفت ارز AUD/USD قیمت پیشنهادی خود را در اولین بازار معاملاتی اروپا حفظ کرد و آخرین بار در نزدیکی صعود روزانه ، درست در زیر سطح اصلی 0.7500 مشاهده شد.

تحلیل فاندامنتال

 به دنبال نوسانات خوب قیمت دو طرفه بازار معاملاتی قبل ، جفت ارز AUD/USD در اولین روز هفته جدید خریدهای نزولی را جلب کرد و با ترکیبی از عوامل حمایت شد.  خلق و خوی غالب در معرض خطر در بازارها به عنوان یک عامل کلیدی شناخته شد که دلار امن را تضعیف می کند و به عنوان یک مانع برای دلار استرالیای ریسک پذیر عمل می کند. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

تحلیل جفت ارز AUDUSD

 به غیر از این ، روند نزولی دلار فاقد هرگونه کاتالیزور اساسی بود و در میان افزایش بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده ، که با چشم انداز سیاست های فدرال رزرو فشرده شده بود ، تقویت شد.  در واقع ، جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، روز جمعه تأکید کرد که بانک مرکزی ایالات متحده همچنان در مسیر خود است تا به زودی خرید اوراق قرضه خود را کاهش دهد.

علاوه بر این ، بازارها با افزایش نرخ بهره در سال 2022 در شرایطی که ترس از افزایش سریع تر تورم وجود دارد ، قیمت گذاری شده اند.  این ، به نوبه خود ، باعث می‌شود تا معامله‌گران قبل از انجام معاملات تهاجمی در اطراف جفت ارز AUD/USD و تعیین تمدید حرکت صعودی اخیر در حدود یک ماه گذشته ، احتیاط می کند.

 همچنین ممکن است سرمایه گذاران ترجیح دهند در آستانه انتشار داده‌های ارقام تورم مصرف کننده استرالیا در روز چهارشنبه منتظر بمانند.  این امر ، همراه با گزارش تولید ناخالص داخلی سه ماهه سال سوم آمریکا در روز پنجشنبه ، نقش مهمی در تأثیرگذاری بر جفت ارز AUD/USD ایفا  کند و به سرمایه گذاران در تعیین مرحله بعدی حرکت جهت دار کمک می کند.

 در عین حال ، بازده اوراق قرضه ایالات متحده تقاضای دلار را افزایش می دهد.  معامله گران ممکن است از احساسات بازار گسترده تر برای دستیابی به برخی فرصت های کوتاه مدت در اطراف جفت ارز AUD/USD استفاده کنند.

 

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

3227 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین