1

جفت ارز GBPUSD توانست به بالای سطح 40-1.3635 صعود کند

ارسال توسط : بردیا یوسفی 12 روز پیش منتشر شده است

جفت ارز GBP/USD بر اساس صعود ثابت روزانه خود در نیمه اول بازار معاملاتی اروپایی ایجاد شد و در آخرین ساعت در حوالی منطقه 40-1.3635 د به صعودهای روزانه جدید دست یافت.
 در حال حاضر ، به نظر می رسد این جفت ارز دو روز متوالی از دور شکست را پشت سر گذاشته و با عقب نشینی اندک دلار آمریکا از صعودهای یک ساله حمایت شده است.

تحلیل فاندامنتال

 روند نزولی بازدهی اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده باعث شد تا قبل از انتشار آمار تورم مصرف کننده در ایالات متحده در روز چهارشنبه ، سودهایی به دست آید.  این مورد ، همراه با صورت‌جلسه FOMC ، برای سنجش مسیر فدرال رزرو در عادی سازی سیاست های پولی و تأثیرگذاری بر پویایی قیمت دلار در کوتاه مدت مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

تحلیل تکنیکال

از دیدگاه تکنیکال ، جفت ارز GBP/USD روند نزولی این هفته از منطقه 75-1.3670 را متوقف کرد و در روز سه شنبه در نزدیکی محل تلاقی 65-1.3570 حمایت قابل قبولی پیدا کرد.  دومی شامل میانگین متحرک200 ساعته و خط روند صعودی بیش از یک هفته است ، که اکنون باید به عنوان نقطه محوری برای معامله گران کوتاه مدت عمل کند.

تحلیل جفت ارز GBPUSD

 در همین حال ، حرکت مثبت بعدی از چشم اندازهای اضافی طی روز حمایت می کند.  این چشم انداز با این واقعیت تقویت می شود که نوسان سازها در نمودارهای ساعتی مورد توجه مثبت قرار گرفته اند.  با این اوصاف ، شاخص های تکنیکال در نمودار روزانه هنوز تعصب صعودی را تأیید نمی کند و برای معامله گران تهاجمی احتیاط لازم است.

 با توجه به خطرات مهم داده و رویداد روز چهارشنبه ، جفت ارز GBP/USD به احتمال زیاد در نزدیکی بالاترین نوسانات هفتگی ، در منطقه 75-1.3670 ، با مقاومت روبرو می شود.  برخی از خریدهای بعدی ، که منجر به حرکت فراتر از مرز 1.3700 می شود ، به عنوان یک محرک تازه برای معامله گران صعودی تلقی می شود و زمینه را برای حرکت بیشتر فراهم می کند.

 جفت ارز GBP/USD ممکن است از یک مانع متوسط   در نزدیکی منطقه 25-1.3720 عبور کند و هدف آن آزمایش موانع بعدی بعدی در اواسط 1.3700 است.

 از طرف دیگر ، به نظر می رسد علامت  1.3600 (میانگین متحرک 200 ساعته) در حال حاضر از نزول فوری پیش از سطح حمایت خط روند محافظت می کند ، که در حال حاضر نزدیک منطقه 1.3575 است.  شکست متقاعدکننده در زیر می تواند باعث فروش بیشتر جفت ارز شود و جفت ارز GBP/USD را برای به چالش کشیدن رقم کلیدی 1.3500 آسیب پذیر کند.

 

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

 

3089 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین