1

جفت ارز NZDUSD بین سودهای ناچیز و ضررهای جزئی قرار داشت

ارسال توسط : بردیا یوسفی 12 روز پیش منتشر شده است

جفت ارز NZD/USD فاقد هرگونه سوگیری جهت دار بود و بین سودهای ناچیز و ضررهای جزئی، در زیر اواسط سطح 0.6900s در اوایل بازار معاملاتی اروپا قرار داشت.

تحلیل فاندامنتال

 لحن ملایم تر در مورد بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده باعث عقب نشینی معتدل دلار آمریکا از صعودهای یک ساله در روز گذشته شد.  این ، به نوبه خود ، به عنوان یک عامل کلیدی شناخته شد که به جفت ارز NZD/USD کمک کرد تا در روز چهارشنبه در نزدیکی منطقه 0.6920 حمایت شود.  با این اوصاف ، رویکرد محتاطانه رایج در بازارهای سهام ، حداقل برای لحظه ای هرگونه صعود معنادار برای جفت ارز NZD/USD را مهار کرد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

تحلیل جفت ارز NZDUSD

 نگرانی ها در مورد افزایش سریعتر از حد انتظار تورم و نشانه هایی از کند شدن روند بهبود اقتصاد جهانی نگرانی ها را در مورد رکود تورمی افزایش داده است.  این امر ، همراه با ترس از سرایت بحران بدهی چین اورگراند ، بر احساسات سرمایه گذاران تأثیر می گذارد.  به غیر از این ، چشم انداز سیاست های فدرال رزرو زودتر محدود می شود و ضررهای USD را محدود می کند و برای افزایش سود جفت ارز NZD/USD همکاری می کند.

به نظر می رسد سرمایه گذاران متقاعد شده اند که فدرال رزرو از نوامبر شروع به عقب نشینی از محرک های گسترده خود در دوران همه گیری می کند.  بازارها همچنین احتمال افزایش نرخ بهره را در سال 2022 در شرایطی که انتظار می رود افزایش گسترده قیمت کالاها تورم را افزایش دهد ، آغاز کرده اند.  از این رو ، تمرکز بازار بر انتشار آمارهای تورم مصرف کننده ایالات متحده در ماه سپتامبر باقی خواهد ماند.

 جلسه FOMC دقایقی بعد در طول  بازار معاملاتی ایالات متحده تفسیر می شود.  این امر به سرمایه گذاران کمک می کند تا مسیر فدرال رزرو در عادی سازی سیاست های پولی را ارزیابی کنند ، که بر پویایی قیمت دلار در کوتاه مدت تأثیر می گذارد و انگیزه ای تازه برای جفت ارز NZD/USD ایجاد می کند.  در همین حال ، احساسات ریسک بازار گسترده تر برای برخی از فرصت های معاملاتی کوتاه مدت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

 

3083 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین