1

نرم افزار ها و سخت افزارهای مناسب برای معامله گری در فارکس

ارسال توسط : Amin Samavatian 12 روز پیش منتشر شده است

فارکس

 

برای بدست آوردن  مهارتِ معامله گری در فارکس،  به چه " ابزارهایی" نیاز دارید؟

سخت افزارها، نرم افزارها ، فیدهای اطلاعاتی و دسترسی‌های اینترنتی که در بردارنده‌ی " میز معامله گری" فارکسِ شما است را یادداشت کنید.

موارد پشتیبان را فراموش نکنید! اطمینان حاصل کنید که اگر در زمانی که شما مشغول انجام معامله هستید ابزارهای اصلیِ شما از کار بیفتند،  برای هر مورد، شما   یک ابزارِ پشتیبان  را پیش بینی کرده‌اید. اگر کامپیوتر شما خراب شود و نسخه های پشتیبان شما را بارگذاری نکنند،  چه میشود ؟ اگر اینترنت شما قطع شود چه؟ اگر برق شما قطع شود چه؟ ( لپ تاپ و وای فای جیبی!).

نهایتا،  از  فروشندگان پر زرق و برقِ  معاملاتِ ارز، که سعی میکنند شما را فریب دهند،  فریب نخورید (سرفه * کلاهبرداران!  *سرفه) . 

آیا شما واقعا به نرم افزار تشخیصِ الگوی چارت 5,000 دلاری که بر روی 3D IMAX نمایش داده میشود نیاز دارید؟ فکر نکنم اینگونه باشد. پول خود را ذخیره کنید و از آن برای سرمایه گذاری استفاده کنید.

از چه کارگزاری/ پلتفرم فارکسی استفاده کنید؟

معاملات خود را در کجا اجرا میکنید؟ آیا کار شما شبیه به این نیست که با بانک تماس بگیرید و بگویید " من میخواهم EUR/USD را بفروشم" . خیلی خوب، شما اینکار را در گذشته انجام میدادید، اما ما، هم‌اکنون؛ در قرن 21 ام زندگی میکنیم- یعنی در زمانی که  عصر سرعت و پلتفرمهای آنلاین است!.

اما اینکار به این سادگی نیست. اطمینان حاصل کنید که ورودیها و خروجیهای کارگزاری را؛  که برای  اجرای سفارشات خود و  برای قرار دادن و بیرون کشیدن پول خود،  انتخاب می‌کنید ؛ می‌شناسید. 

نگاهی هم به  درس " انتخاب کارگزار فارکس" ما بیندازید، ضرری ندارد.

شما تنها سه  قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تقویم اقتصادی فارکس

4. تحلیل فارکس

3082 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین