1

بازار ملتهب بوده و نگاه معامله گران انس طلا به سطح 1850$

ارسال توسط : احسان سماواتیان 32 روز پیش منتشر شده است

  • طلا دوباره با رکورد پایین ترین قیمت روزانه خود تجدید دیدار داشت و این در حالی است که پس از رسیدن به این سطح احتمال یک رالی 4 روزه صعودی وجود دارد
  • در اوایل هفته حس همه نسبت به حرکت های طلا مثبت بود اما به نظر می رسد که این حس مثبت در حال محو شدن باشد
  • حالت احتیاطی پیش از اعلام گزارش های ماه می برای PMI و سخنرانی پاول می تواند محرک خوبی برای حرکت های صعودی باشد
  • با توجه به اینکه چین تاثیر زیادی در بازار دارد و موانع کرونا در این کشور به صورت کامل مرتفع نشده می توانیم به حرکت صعودی طلا نگاه مثبت داشته باشیم

طلا هنوز مسیر خود را پیدا نکرده و پس از رسیدن به بالاترین قیمت هفتگی خود، صبح امروز را بلاتکلیف آغا کرده است. هنوز سطح قیمت 1850$ از صبح امروز دست نخورده اما طبق تحلیل سنتیمنت و ملتهب بودن بازار این امکان وجود دارد.

اما در نظر داشته باشید که شاخص S&P 500 و نرخ اوراق قرضه 10 ساله آمریکا با افت شدیدی روبرو شده است. از طرفی احتمال جنگ تجاری میان دو کشور چین و آمریکا لحظه به لحظه بالا می رود.

تحلیل تکنیکال طلا

با توجه به حرکت های محافظه کارانه طلا به نظر می رسد که این فلز زرد در یک کانال صعودی در حال حرکت است و میانگین متحرک 200 ساعته را هم شکسته. برای رسیدن به سطح بالای این کانال باید از ناحیه مقاومتی بین 1870$ تا 1878$ عبور کند. از طرفی محل برخورد میانگین متحرک 200 ساعته و کف کانال صعودی در ناحیه بین 1830$ تا 1833$، کار را برای فروشندگان طلا سخت کرده است.

تحلیل طلا

6295 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین