1

چرا رمزارز پولکادات در زیر سطح مقاومت 21$ محدود شده

ارسال توسط : احسان سماواتیان در 1401/2/7 منتشر شده است

  • قیمت رمزارز پولکادات، در شرایط کنونی که در زیر پایین ترین قیمت 11 آپریل قرار گرفته، فشار خرید را حس می کند
  • خریداران پولکادات کنترل بازار را در دست گرفته اند و همین امر باعث شده تا این رمزارز رشد 25% را تجربه کند
  • اگر در انتهای روز پولکادات در زیر 15$ بسته شود، امکان ریزش های بیشتر وجود دارد

قیمت پولکادات نشان می دهد که این رمزارز به کف قیمت خود رسیده و بازگشت روند هم ممکن است. به نظر تحلیل گران بازار ارز دیجیتال، این امکان وجود دارد که روند صعودی پولکادات از همین نقطه آغاز شود. اما باید بدانید که یک سطح مقاومت بسیار قوی بر سر راه این رمزارز قرار گرفته است.

پولکادات به روند صعودی یک شانس دیگر می دهد

قیمت پولکادات یک رالی صعودی 46% را در بین تاریخ 25 ژانویه تا 8 فوریه سپری کرد و پس از آن ما شاهد رنج زدن در بازه بین 16$ تا 23$ بودیم. به نظر می رسد که حرکت های پولکادات در این بازه رنج بسیار قابل پیش بینی است. قبل تر هم این اتفاق افتاده بود که زمانی که پولکادات به نزدیکی های 16$ رسید، حرکت صعودی اش را آغاز کرد و تا 23$ پیشروی کرد. اما فشار خرید کافی برای ادامه دادن این حرکت وجود نداشت.به همین خاطر پولکادات به نزدیکی های 20$ بازگشت.

رمزارز پولکادات

با توجه به شرایط فعلی، پولکادات نیاز دارد تا سطح مقاومت 21$ را از پیش روی بردارد و خودش را در بالای این سطح تثبیت کند. فقط در این صورت است که حرکت صعودی پولکادات آغاز می شود. اما در نظر داشته باشید که اگر پولکادات روز را در زیر سطح قیمت 16$ به پایان برساند، سناریو حرکت صعودی به صورت کلی غیر معتبر خواهد شد

6103 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین