1

جفت ارز AUD/USD آخرین بار در نزدیکی سطح 0.7130مشاهده شد

ارسال توسط : بردیا یوسفی در 1400/11/19 منتشر شده است

جفت ارز AUD/USD بین سودهای خفیف و زیان های جزئی در بازار معاملاتی اروپا معامله شد و آخرین بار این جفت ارز در نزدیکی سطح 0.7130 مشاهده شد.

تحلیل فاندامنتال

 پس از توقف کوتاه در روز قبل، دلار آمریکا در روز سه‌شنبه تقاضاهای زیادی دریافت کرد و اکنون بعد از گزارش NFP به دنبال بهبود از پایین‌ترین سطح دو هفته و نیم اخیر می‌باشد.  به نوبه خود، این به عنوان یک عامل کلیدی در نظر گرفته شد که باعث شد برخی از فروش های روزانه در اطراف جفت ارز AUD/USD ایجاد شوند. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل   فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید

تحلیل جفت ارز AUDUSD 

 دلار آمریکا توسط بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده حمایت شد. در واقع، بازارها با احتمال افزایش کامل 50 واحدی نرخ بهره در نشست FOMC در ماه مارس، قیمت گذاری کرده اند، که به نوبه خود، بازده اوراق قرضه ایالات متحده را بالاتر برد و ارزش دلار آمریکا را تقویت کرد.

با این اوصاف، بهبود احساسات ریسک جهانی - همانطور که با روند مثبت در اطراف بازارهای سهام نشان داده شد - سطح حمایت دلار  استرالیا گسترش داد.  معامله‌گران همچنین تمایلی به انجام معاملات تهاجمی ندارند و ممکن است ترجیح دهند قبل از انتشار آخرین ارقام تورم مصرف‌کننده در ایالات متحده در روز پنجشنبه منتظر بمانند.

 در این میان، بازده اوراق قرضه ایالات متحده  همچنان نقش کلیدی را در تأثیرگذاری بر پویایی قیمت دلار خواهد داشت.  این، همراه با احساس ریسک بازار، می‌تواند انگیزه‌ای برای جفت ارز AUD/USD ایجاد کند و به معامله‌گران اجازه دهد از برخی فرصت‌های کوتاه‌مدت بهره ببرند.

 شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

 

5391 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین