1

جفت ارز GBP/USD در تلاش است تا به بالای سطح 1.3575 برسد

ارسال توسط : بردیا یوسفی در 1400/10/20 منتشر شده است

پوند انگلیس در برابر دلار آمریکا افزایش یافت

جفت ارز GBP/USD در حال حاضر در تلاش است تا بالاتر از سطح مقاومت در 1.3575 قرار گیرد در حالی که ارزش دلار آمریکا در برابر دیگر ارزها در حال افزایش و پیش‌روی است.برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید

 شاخص دلار آمریکا نتوانست به زیر سطح حمایت در 95.75 برسد و به سمت سطح مقاومت در 96 بازگشت. در صورتی که شاخص دلار آمریکا به بالای این سطح صعود کند، حرکت صعودی بیشتری به دست خواهد آورد و به سمت سطح مقاومت در 96.25 حرکت خواهد کرد که برای
 جفت ارز GBPUSD روند نزولی در پی خواهد داشت.

هیچ گزارش اقتصادی مهمی قرار نیست امروز در ایالات متحده و بریتانیا منتشر شود، بنابراین معامله گران بازار ارز روی احساسات عمومی بازار و پویایی بازارهای اوراق قرضه دولتی ایالات متحده تمرکز خواهند کرد.

 با توجه به معاملات معامله گران که فدرال رزرو در ماه مارس نرخ بهره را افزایش خواهد داد، بازدهی خزانه داری همچنان بالاتر می رود.  علاوه بر این، بازار اوراق قرضه نگران است که فدرال رزرو نیز شروع به کاهش اندازه ترازنامه خود کند.  در این شرایط، بازدهی اوراق خزانه 10 ساله آنها از بالاترین سطح سال 2021 عبور کرده است و در تلاش است تا بالای 1.80 قرار بگیرد.

 جالب توجه است که بازدهی بالاتر نتوانست دلار آمریکا را در ابتدای سال جاری تقویت کند، اما در صورت ادامه افزایش بازدهی ممکن است وضعیت به سرعت تغییر کند.

تحلیل تکنیکال 

جفت ارز GBP/USD در حال حاضر سطح مقاومت 1.3575 را آزمایش می کند.  در صورت موفقیت آمیز بودن این آزمایش، جفت ارز GBP/USD به سمت سطح مقاومت بعدی که در 1.3610 قرار دارد، حرکت خواهد کرد.

نحلیل جفت ارز GBPUSD

 حرکت به بالای سطح مقاومت 1.3610 راه را برای آزمایش مقاومت بعدی در 1.3635 باز می کند.  در صورتی که جفت ارز GBP/USD بالاتر از این سطح حرکت کند، به سمت سطح مقاومت 1.3665 حرکت می کند.  آزمایش موفقیت آمیز این سطح جفت ارز GBP/USD را به سمت سطح مقاومت 1.3700 سوق خواهد داد.

 در سمت سطوح حمایتی، حرکت به زیر سطح 1.3575 جفت ارز GBP/USD را به سمت سطح حمایت در 1.3550 سوق خواهد داد.  اگر جفت ارز GBP/USD بتواند به زیر این سطح بازگردد، به آزمایش سطح حمایت بعدی که در 1.3535 قرار دارد می رسد.

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

5044 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین