1

جفت ارز USDCAD در بالاترین سطح 35-1.2830 معامله شد

ارسال توسط : آرمان امیراحمدی 51 روز پیش منتشر شده است

جفت ارز USD/CAD در بازار معاملاتی اروپا، نزدیک به بالاترین سطح از سپتامبر معامله می‌شود و خریداران همچنان در انتظار حرکتی پایدار فراتر از منطقه 35-1.2830 هستند.

تحلیل فاندامنتتال

 به دنبال کاهش متوسط   روز گذشته، جفت ارز USD/CAD در آخرین روز هفته جدید قیمت‌های جدیدی پیدا کرد و با افزایش خرید دلار آمریکا، حمایت شد.  پذیرش فزاینده بازار مبنی بر اینکه فدرال رزرو واکنش سیاست تهاجمی تری را برای مهار تورم سرسختانه بالا اتخاذ خواهد کرد، همچنان از احساسات صعودی رایج پیرامون دلار آمریکا حمایت می کند.  برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید

تحلیل جفت ارز USDCAD

 در واقع، سرمایه گذاران قیمت گذاری را در ژوئن 2022 پس از اظهارات جنگ طلبانه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در طول شهادت کنگره در اوایل این هفته، آغاز کردند.  پاول گفت: فدرال رزرو باید آماده پاسخگویی به احتمال کاهش تورم در نیمه دوم سال 2022 باشد.

با این حال، یک لحن ریسک به طور کلی مثبت، معامله گران را از قرار دادن شرط های صعودی تهاجمی در اطراف دلار امن باز داشت.  از سوی دیگر، بهبود بیشتر قیمت نفت خام، از پایین‌ترین سطح از 23 آگوست که در روز گذشته ثبت شده بود، زیربنای دلار کانادا مرتبط با کالاها بود.  این به نوبه خود می تواند به عنوان یک باد مخالف برای جفت ارز USD/CAD عمل کند و روند صعودی را پوشش دهد.

 سرمایه گذاران همچنین ممکن است ترجیح دهند در حاشیه حرکت کنند و منتظر یک کاتالیزور جدید از انتشارات کلیدی جزئیات اشتغال ماهانه از ایالات متحده و کانادا در روز جمعه باشند.  گزارش اقتصادی ایالات متحده همچنین دارای PMI خدمات ISM است و بر تقاضای USD تأثیر می گذارد.  جدای از این، معامله گران از پویایی قیمت نفت برای برخی فرصت های کوتاه مدت در اطراف جفت ارز USD/CAD سرنخ می گیرند.

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

 

3652 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین