1

جفت ارز AUDUSD بدون تغییر خاصی در سطح 0.7100 مشاهده شد

ارسال توسط : بردیا یوسفی 52 روز پیش منتشر شده است

جفت ارز  AUD/USD فاقد هرگونه روند حرکتی خاصی بود و آخرین بار این جفت ارز در بازار معاملاتی اروپا، در نزدیکی سطح 0.7100 مشاهده شد.

تحلیل فاندامنتال

 ترکیبی از نیروهای واگرا نتوانستند انگیزه معناداری برای جفت ارز AUD/USD ایجاد کند که منجر به کاهش قیمت، در روز پنجشنبه شد.  نگرانی‌ها در مورد گسترش نوع جدید ویروس کرونا به نام میکرون، و تأثیر آن بر بهبود روند اقتصادی همچنان بر احساسات سرمایه‌گذاران تأثیر می‌گذارد.  این امر از حالت محتاطانه رایج در اطراف بازارهای سهام مشهود بود که به نوبه خود به عنوان یک مانع برای دلار استرالیا عمل می‌کرد.  برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید

تحلیل جفت ارز AUSUSD

 از سوی دیگر، دلار آمریکا، تا کنون، برای به دست آوردن هر گونه کششی تلاش کرده است و به عنوان تنها عامل حمایت کننده از جفت ارز AUD/USD دیده می شود.  با این اوصاف، بازار اعتقاد دارد که فدرال‌رزرو سیاست‌های پولی خود را زودتر تشدید خواهد کرد، نه اینکه دیرتر به حمایت پاز دلار آمریکا ادامه دهد.  در واقع، سرمایه گذاران در واکنش به اظهارات جسورانه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، احتمال افزایش حداقل 50 واحدی نرخ بهره را تا پایان سال 2022 قیمت گذاری کردند.


پاول گفت که زمان آن فرا رسیده است که کلمه گذرا را کنار بگذاریم زیرا خطر افزایش مداوم تورم افزایش یافته است.  او همچنین نشان داد که فدرال رزرو می تواند روند کاهش خرید دارایی های خود را تسریع بخشد.  این، همراه با افزایش بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده، باید به احیای تقاضای دلار کمک کند.  از این رو، عملکرد قیمت محدود شده جفت ارز AUD/USD همچنان ممکن است به عنوان یک مرحله تثبیت نزولی طبقه بندی شود که از چشم انداز تمدید سقوط اخیر که از اواخر سپتامبر شاهد بودیم حمایت می کند.

 فعالان بازار اکنون مشتاقانه منتظر گزارش اقتصادی ایالات متحده هستند که شامل انتشار کاهش مشاغل چالش برانگیز و ادعاهای معمول هفتگی اولیه بیکاری است.  این، همراه با سخنرانی‌های اعضای با نفوذ FOMC، بر پویایی قیمت دلار تأثیر می‌گذارد و انگیزه‌ای برای جفت ارز AUD/USD ایجاد می‌کند.  معامله گران بیشتر از تحولات پیرامون شیوع ویروس کرونا و احساسات ریسک بازار گسترده تر استفاده می کنند تا از برخی فرصت های کوتاه مدت در اطراف بازار اصلی استفاده کنند.

 

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

3640 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین