1

جفت ارز USDCAD آخرین بار در سطح 70-1.2665 مشاهده شد

ارسال توسط : بردیا یوسفی 9 روز پیش منتشر شده است

جفت ارز USD/CAD در بازار معاملاتی اروپا، به سرعت حدود 25 تا 30 پیپ از پایین ترین سطح خود را بازیابی کرد و در آخرین ساعت این جفت ارز در سطح 70-1.2665 مشاهده شد.

تحلیل فاندامنتال

 این جفت ارز در روز پنجشنبه مقداری خرید را در نزدیکی سطح 1.2640 جذب کرد و در حال حاضر، به نظر می رسد که لغزش اصلاحی این هفته از بالاترین سطح از اواخر سپتامبر متوقف شده است.  قیمت نفت خام از بالاترین سطح هفتگی که در روز گذشته ثبت شده بود دورتر شد و بازار کالاهای مرتبط را تضعیف کرد.  این، به نوبه خود، به عنوان یک عامل کلیدی در نظر گرفته شد که به عنوان یک مانع برای جفت ارز USD/CAD عمل کرد.  برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

تحلیل جفت ارز USDCAD

 در همین حال، چشم انداز تشدید سیاست زودهنگام توسط فدرال رزرو به محدود کردن هرگونه کاهش معنی دار سودآوری دلار کمک کرد و بخشی از حمایت را برای جفت ارز USD/CAD افزایش داد.  در بحبوحه فشارهای تورمی مداوم، بازارها در مورد احتمال افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو تا جولای 2022 قیمت گذاری کرده اند.  این معاملات با صورت‌جلسه‌ای که FOMC در روز چهارشنبه منتشر کرد، تقویت شد.

در واقع، سیاست‌گذاران آماده بودند تا در صورت تداوم تورم بالا، برنامه خرید اوراق قرضه را تسریع بخشند و به سرعت برای افزایش نرخ بهره حرکت کنند.  این به دنبال انتشار شاخص قیمت PCE ایالات متحده برای ماه اکتبر بود که به بالاترین سطح از دسامبر 1990 رسید.

 با این حال، سرمایه گذاران ممکن است تمایلی به انجام معاملات تهاجمی در میان شرایط نقدینگی نسبتا ضعیف در پشت تعطیلات روز شکرگزاری در ایالات متحده نداشته باشند.  با این وجود، به نظر می رسد جفت ارز USD/CAD آماده بازپس گیری علامت گرد 1.2700 است.  این جفت ارز باید بتواند خریدهای راه را برای حرکت به سمت سطح 50-1.2745 هموار کند.

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

3566 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین