1

جفت ارز AUDUSD به پایین ترین سطح خود در سه ماه اخیر رسید

ارسال توسط : بردیا یوسفی 9 روز پیش منتشر شده است

جفت ارز AUD/USD در نیمه اول بازار معاملاتی اروپا شاهد مقداری فروش بود و این جفت ارز در اواخر روز به پایین‌ترین حد سه ماه اخیر، تا حدود منطقه 0.7180 سقوط کرد.

تحلیل فاندامنتال

 جفت ارز AUD/USD پس از تلاش برای یافتن پذیرش بالای سطح 0.7200، روز پنجشنبه با عرضه جدیدی مواجه شد و اکنون به نظر می رسد روند نزولی تقریباً یک ماهه را ادامه دهد.  کاهش سود روزانه دلار آمریکا در بحبوحه انتظارات فدرال رزرو، که به نوبه خود به عنوان یک مانع برای این ارز پولی عمل کرد، کاهش یافت.  برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

تحلیل جفت ارز AUDUSD

 به نظر می‌رسد بازارها متقاعد شده‌اند که فدرال رزرو برای مهار فشارهای تورمی سرسختانه و سرسختانه مجبور به افزایش سریع نرخ بهره خواهد شد.  این گزارش‌ها انتشار روز چهارشنبه شاخص قیمت PCE ایالات متحده - که در اکتبر به بالاترین حد 30 سال گذشته رسید.

در واقع، مقامات فدرال رزرو آماده بودند تا روند کاهش برنامه خرید اوراق قرضه را تسریع بخشند و در صورت تداوم تورم بالا، به سرعت برای افزایش نرخ بهره اقدام کنند.  در مقابل، بانک مرکزی استرالیا تمام تلاش خود را برای عقب انداختن انتظارات برای افزایش نرخ بهره انجام داده است.  چشم‌اندازهای متفاوت سیاست فدرال رزرو و RBA به نفع فروشندگان AUD/USD است.

 با این اوصاف، شرایط نقدینگی نسبتا ضعیف در  تعطیلات شکرگزاری در ایالات متحده ممکن است معامله گران را از موقعیت یابی برای هرگونه لغزش روزانه بیشتر باز دارد.  با این وجود، به نظر می‌رسد جفت ارز AUD/USD نسبت به حمایت میانی نزدیک به منطقه 0.7170 آسیب‌پذیر است و پایین‌ترین سطح YTD، در حدود 0.7100 را که در ماه آگوست لمس کرد، به چالش می‌کشد.

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

3565 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین