1

جفت ارز USD/CAD تا نزدیکی سطح 1.2665 عقب نشینی کرده است

ارسال توسط : آرمان امیراحمدی 10 روز پیش منتشر شده است

جفت ارز USD/CAD مقداری از سودهای روزانه خود را از دست داد و اکنون به انتهای محدوده معاملاتی روزانه خود، در نزدیکی منطقه 1.2665 عقب نشینی کرده است.

تحلیل فاندامنتال

 این جفت ارز در اوایل معاملات روز چهارشنبه کشش مثبتی را به دست آورد، اگرچه تلاش کرد تا روی این حرکت سرمایه گذاری کند اما تا سطح  1.2700 کاهش یافت.  قیمت نفت خام به رشد روز قبل افزود و به بالاترین سطح هفتگی رسید.  این به نوبه خود، زیربنای لونی (دلار کانادا) مرتبط با کالا بود و به عنوان مانع برای جفت ارز USD/CAD در بحبوحه کاهش قیمت دلار آمریکا عمل کرد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

تحلیل جفت ارز USDCAD

 دلار برای دومین روز متوالی در بحبوحه عقب نشینی بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده، حرکت قیمت تلفیقی خود را تا نزدیک به اوج 16 ماهه خود افزایش داد.  با این حال، چشم انداز تشدید سیاست زودهنگام توسط فدرال رزرو، که با سخنرانی مجدد جروم پاول به عنوان رئیس فدرال رزرو تقویت شده بود، همچنان پشتوانه این سرمایه گذاری بود.  این باید به محدود کردن ضررهای عمیق‌تر برای جفت ارز USD/CAD کمک کند، و معامله‌گران نیز باید قبل از انجام معاملاتجدید، کمی احتیاط کنند.

به نظر می رسد سرمایه گذاران متقاعد شده اند که فدرال رزرو مجبور خواهد شد برای مهار تورم، سیاست تهاجمی تری اتخاذ کند.  در واقع، بازارها در مورد امکان افزایش نرخ بهره تا جولای 2022 پیش‌بینی‌هایی را انجام داده‌اند. علاوه بر این، معاملات آتی صندوق فدرال رزرو نشان دهنده احتمال افزایش نرخ بهره ماه نوامبر است.  این امر باعث می‌شود قبل از تایید قیمت کوتاه مدت برای جفت ارز USD/CAD، منتظر برخی فروش‌های بعدی باشیم.

 فعالان بازار اکنون مشتاقانه منتظر انتشار گزارش اقتصادی ایالات متحده هستند، که بر انتشار پیشین تولید ناخالص ملی در سه ماهه سوم سال ایالات متحده و سفارشات کالاهای بادوام و شاخص قیمت اصلی PCE تاکید می کند.  این، همراه با صورتجلسه FOMC، بر دلار آمریکا تأثیر می گذارد و انگیزه جدیدی برای جفت ارز USD/CAD ایجاد می کند.  جدای از این، معامله‌گران از پویایی قیمت نفت سرنخ می‌گیرند تا از فرصت‌های کوتاه‌مدت در اطراف بازار بزرگ بهره ببرند.

 

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

3553 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین