1

جفت ارز GBPUSD در تلاش است تا به سطح حمایت 1.3375 برسد

ارسال توسط : بردیا یوسفی 10 روز پیش منتشر شده است

پوند انگلیس در برابر دلار آمریکا ثابت است

جفت ارز GBP/USD به تلاش خود برای رسیدن به زیر سطح حمایت در 1.3375 ادامه می دهد، در همین حال نیز ارزش آمریکا در برابر دیگر ارزها نرخ نسبتا ثابتی دارد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

 شاخص دلار آمریکا در نزدیکی سطح مقاومت در 96.50 باقی مانده است.  در صورتی که شاخص دلار آمریکا بتواند بالاتر از این سطح قرار گیرد، به سمت سطح مقاومت در 96.70 حرکت می کند که برای جفت ارز GBPUSD روند نزولی در پی خواهد داشت.

امروز، معامله گران بازار ارز بر روی داده های اقتصادی ایالات متحده تمرکز خواهند کرد که پیش از روز شکرگزاری منتشر می شود.

 پیش بینی می شود که گزارش اولیه ادعاهای بیکاری نشان دهد که 260000 آمریکایی در یک هفته برای دریافت مزایای بیکاری ثبت نام کرده اند.  انتظار می رود مطالبات بیکاری ادامه دار از 2.08 میلیون به 2.03 میلیون کاهش یابد.

 تحلیل‌گران انتظار دارند که سفارشات کالاهای بادوام پس از کاهش 0.4% در ماه سپتامبر، 0.2% ماهانه در ماه اکتبر افزایش داشته باشد.

 تخمین دوم از نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه سوم انتظار می رود که نشان دهد تولید ناخالص داخلی 2.2% نسبت به سه ماهه افزایش یافته است.  پیش بینی می شود که احساسات مصرف کننده از 71.7 در اکتبر به 66.9 در نوامبر کاهش یابد.

 معامله گران بازار ارز همچنین فرصتی برای نگاهی به درآمد شخصی و داده های هزینه شخصی خواهند داشت.  تحلیل‌گران انتظار دارند که درآمد شخصی در ماه اکتبر 0.2% نسبت به ماه قبل افزایش داشته باشد در حالی که هزینه های شخصی 1% رشد داشته است.  انتظار می رود فروش خانه های نوساز در ماه اکتبر 2% نسبت به ماه قبل کاهش یابد.

 در حالی که روز بسیار شلوغی در تقویم اقتصادی ایالات متحده است، باید دید که آیا معامله گران آماده انجام حرکت های بزرگ در آستانه تعطیلات هستند یا خیر.

تحلیل‌ تکنیکال 

جفت ارز GBP/USD سطح حمایت 1.3375 را آزمایش می کند.  اگر جفت ارز GBP/USD بتواند به زیر این سطح برسد، به سمت حمایت بعدی در 1.3350 حرکت خواهد کرد.

تحلیل جفت ارز GBPUSD

 حرکت به زیر 1.3350 جفت ارز GBP/USD را به سمت سطح حمایت 1.3310 سوق خواهد داد.  در صورتی که جفت ارز GBP/USD به زیر این سطح کاهش یابد، به سمت سطح حمایت در 1.3280 حرکت می کند.

 در جهت صعودی، نزدیکترین سطح مقاومت له جفت ارز GBP/USD در 1.3400 قرار دارد.  در صورتی که GBP/USD بالاتر از این سطح باشد، به سمت سطح مقاومت 1.3425 حرکت می کند.  آزمایش موفقیت آمیز این سطح راه را برای آزمایش سطح مقاومت 1.3450 باز خواهد کرد.

 

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

3551 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین