1

نرخ جفت ارز USD/CAD در پایین ترین سطح خود قرار گرفت

ارسال توسط : بردیا یوسفی در 1400/7/30 منتشر شده است

جفت ارز USD/CAD در نیمه اول بازار معاملاتی اروپا پایین ماند و آخرین بار نرخ این جفت ارز در نزدیکی محدوده پایین معاملات روزانه خود ،  یعنی در  زیر سطح 1.2300s مشاهده شد.

تحلیل فاندامنتال

 این جفت ارز در تلاش بود تا از جهش ثابت روز قبل با نزدیک به 100 پیپ از سطوح زیر 1.2300 یا پایین ترین سطح چهار ماهه سرمایه گذاری کند، در عوض در آخرین روز هفته با مقداری عرضه جدید مواجه شد.  ظهور فروش جدید در اطراف دلار آمریکا به عنوان یک عامل کلیدی در نظر گرفته شد که به عنوان یک مانع برای جفت ارز USD/CAD عمل کرد.  جدای از این، یک افزایش متوسط   در قیمت نفت خام، زیربنای لونی (دلار کانادا) مرتبط با کالا بود و به تعصب فروش روزانه کمک کرد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

تحلیل جفت ارز USDCAD

 گزارش‌هایی مبنی بر اینکه China Evergrande وجوهی را برای کوپن اوراق قرضه در اختیار یک حساب امین قرار داده است، به کاهش نگرانی‌ها در مورد بحران اعتباری در بخش املاک و مستغلات چین کمک کرد.  این، همراه با نشانه‌هایی از ثبات در بازارهای سهام، وضعیت نسبی امن دلار را کاهش داد.  با این اوصاف، افزایش بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده باید به محدود کردن ضررهای عمیق تر برای دلار کمک کند و از جفت ارز USD/CAD حمایت کند، و قبل از انجام معاملات نزولی جدید، احتیاط را تضمین می کند.


در واقع، بازده اوراق قرضه 10 ساله دولت ایالات متحده نزدیک به بالاترین سطح از ماه می در بحبوحه چشم‌انداز برای تشدید سیاست اولیه توسط فدرال رزرو ثابت ماند.  به نظر می رسد سرمایه گذاران متقاعد شده اند که فدرال رزرو مجبور می شود برای مهار تورم سرسختانه از سیاست تهاجمی تری استفاده کند.  این گمانه‌زنی‌ها با اظهارنظر کریستوفر والر، رئیس فدرال رزرو، تقویت شد که گفته بود در صورت بالا ماندن تورم، بانک مرکزی آمریکا ممکن است برای افزایش نرخ بهره سریع‌تر عمل کند.

 از این رو، تمرکز اصلی روز جمعه بر سخنرانی برنامه ریزی شده توسط جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، که بعداً در بازار معاملاتی آمریکای شمالی برگزار می شود، خواهد بود.  با توجه به ریسک رویدادهای کلیدی، معامله‌گران ممکن است از انتشار چاپ‌های فلش PMI ایالات متحده برای اکتبر و داده‌های خرده‌فروشی ماهانه کانادا سرنخ‌هایی بگیرند.  جدای از این، پویایی قیمت نفت و بازده اوراق قرضه ایالات متحده، ممکن است انگیزه ای برای جفت ارز  USD/CAD ایجاد کند و به معامله گران اجازه دهد تا از فرصت های کوتاه مدت استفاده کنند.

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

 

3210 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین