1

جفت ارز EUR/GBP تلاش می کند تا به سطح 0.8600 برسد

ارسال توسط : بردیا یوسفی 33 روز پیش منتشر شده است

جفت ارز EUR/GBP در اوایل بازار معاملاتی اروپا به بالاترین سطح دو هفته اخیر صعود کرد ، در حالی که خریداران اکنون منتظر حرکت پایدار برای رسیدن به سطح 0.8600 هستند.

تحلیل فاندامنتال

 این جفت ارز در روز چهارشنبه بازتاب حرکتی خود را از دست داد و اکنون به دنبال افزایش مجدد خود از شاخص 0.8500  یا نزدیک به پایین ترین سطح یک ماه گذشته است.  ضعف نسبی پوند انگلیس فاقد هرگونه کاتالیزور اساسی اساسی بود و تنها می تواند به تغییر موقعیت تجارت قبل از تصمیم سیاست پولی FOMC نسبت داده شود. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

تحلیل جفت ارز eurgbp

 از سوی دیگر ، کاهش قیمت دلار آمریکا به عنوان یک مانع برای این جفت ارز عمل کرد ، که به نوبه خود تا حدی نیز حمایت از EUR/GBP را افزایش داد.  با این اوصاف ، صعود این جفت ارز محدود به نظر می رسد زیرا سرمایه گذاران ممکن است از انجام هرگونه‌ تهاجمی در خطر اصلی رویداد این هفته خودداری کنند - جلسه BoE (بانک مرکزی انگلستام) در روز پنجشنبه و انتخابات فدرال آلمان در روز یکشنبه برگزار می‌شود.


از این رو ، هرگونه حرکت مثبت بعدی به احتمال زیاد با مقاومت سخت روبرو می شود و در نزدیکی بالاترین نوسانات ماهانه ، در محدوده 0.8615 باقی می ماند.  این ، به نوبه خود ، احتیاط برای معامله گران صعودی تهاجمی و موقعیت برای هرگونه سود بیشتر در شرایطی که انتشار داده‌های اقتصادی مربوط به بازار از منطقه یورو یا انگلستان وجود ندارد ، ضروری است.

 از دیدگاه تکنیکال ، خریدهای بعدی از محدوده مذکور زمینه را برای دستاوردهای بیشتر فراهم می کند.  صعود جفت ارز EUR/GBP ممکن است حرکت را تسریع کرده و بیشتر به سمت به چالش کشیدن منطقه عرضه 0.8670 پیش برود تا در نهایت هدف بازپس گیری رقم 0.8700 باشد.

 

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

2769 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین