1

جفت ارز USDCHF به پایین ترین سطح 0.9220در چهار روز اخیر رسید

ارسال توسط : بردیا یوسفی 33 روز پیش منتشر شده است

نرخ جفت ارز USD/CHF در نیمه اول بازار معاملاتی اروپا کاهش یافت و به پایین ترین سطح در چهار روز اخیر خود رسید و آخرین بار این جفت ارز در سطح 0.9220 مشاهده شد.

تحلیل فاندامنتال

 این جفت ارز روند بهبود این هفته را از منطقه 35-0.9330 یا بالاترین سطح از 6 اپریل را افزایش داد و شاهد فروش‌های بعدی برای سومین بازار معاملاتی متوالی در روز چهارشنبه بود.  روند نزولی فاقد هرگونه کاتالیزور آشکار بود و این تنها می تواند ناشی از کاهش قیمت دلار آمریکا در میان برخی موقعیت های تجاری پیش از اعلام تصمیم مهم در مورد سیاست پولی FOMC باشد. برای دنبال کردن اخبار و تحلیل فاندامنتال  این جفت ارز، به تقویم اقتصادی فارکس سر بزنید.

تحلیل جفت ارز USDCHF

 با این وجود ، ترکیبی از عوامل می تواند تا حدی حمایت از جفت ارز USD/CHF را افزایش دهد و به محدود کردن هرگونه ضرر و زیان عمیق تر در ریسک اصلی رویداد بانک مرکزی کمک کند.  انتظارات برای اعلام قریب الوقوع فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره باید همچنان به عنوان یک عامل محرک برای دلار آمریکا عمل کند.  این امر ، به نوبه خود ، باید معامله گران را از انجام هرگونه معاملات تهاجمی در بازارهای معاملاتی بازدارد ، که این امر باعث تضعیف تقاضا برای فرانک سوئیس می شود.


غول املاک چین Evergrande Group گفت که سود اوراق قرضه روز پنجشنبه را پرداخت خواهد کرد و این باعث شد تا احساس خطر در سرمایه‌گذاران افزایش یابد.  این از لحن عموماً مثبت در بازارهای سهام مشخص بود.  بنابراین ، عاقلانه است که منتظر فروش بعدی باشیم تا تأیید کنیم که جفت ارز USD/CHF در آینده نزدیک روند صعودی به خود می‌گیرد. 

 تمرکز بازار بر نتیجه نشست دو روزه سیاست های پولی FOMC متمرکز است.  سرمایه گذاران به دنبال سرنخ هایی در مورد زمان احتمالی برنامه فدرال رزرو هستند.  گذشته از این ، آخرین پیش بینی های اقتصادی ، بر پویایی قیمت دلار تأثیر می گذارد و انگیزه ای تازه برای جفت ارز USD/CHF ایجاد می کند.

 

شما تنها سه قدم تا ورود به فارکس فاصله دارید ( برای ورود روی لینک های زیر کلیک کنید):

1. ثبت نام فارکس

2. آموزش فارکس

3. تحلیل فارکس

 

2764 1
پرسش و پاسخ
Captcha

پرسش‌های پیشین